Sevdiğimiz Renk Hikayeleri: Pembe ve Kırmızı

Tonlarca pembe, kırmızı ve her şeyin bulunduğu bir ayda, gün içinde geri döndüğümde her ayı bütün bir ay giydiğim en sevdiğim çocukluk kıyafetimden hoşnutlukla hatırlatıyorum. Okulda bir üniforma giydim, ama okuldan sonra yatak odama girer girmez pembe kalp yamaları olan pembe çizgili taklit boğum takımımla pembe kalp pantolonuma boğazım ve pembe şerit motoruma dönüşürdüm. Bu kıyafet benim için çok çekiciydi, hatırlamıyorum, ancak renkler altı yaşından beri hiç benim favorim olmamıştı. Bugün en sevdiğim renk öykülerinden birine, pembe + kırmızıya, tarla gezisi yapıyoruz. Öğlen yemeğine kavuş ve otobüsün arkasında buluş!

Taze pancar ve çiçeklerin doğal renkleri evdeki bu klasik pembe zemin üzerine mükemmel bir şekilde benziyor. Bu görüntü, hoş Denai Jones’un Instagram özet akışından geliyor .
Carolyn Gavin’in evindeki tek renkli duvarlar kızının yatak odasında – “Gypsy Pink” olarak adlandırılan yakut kırmızı bir gölgede.
Pembe kaplı tuğla, bu Brooklyn çatı için beklenmedik bir renk seçimi, ancak David Alhadeff’in evindeki mükemmel ruh hali gölgesi. David’in dükkanı The Future Perfect , en sevdiğimiz yerlerden biridir. Jonny Valiant’in fotoğrafı.

Rym, Fransa ve Tunus arasındaki zamanı bölerek büyüdü. Paris’teki bu dairenin kanepesi, egzotik bir hava katan kırmızı ve pembe renklerle Tunus’tan halı ve yastıklarla kaplanmıştır. Marianne Nouguez tarafından fotoğraflandı.
Burada kırmızı ve beyaz palet şık ve retro hissediyor.
Bu ruj kırmızı duvarı, ötesinde daha ince yatak odasında başlığa iyi uyuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir