Farklı Ülkelerin Yaşam Alanları

Farklı Ülkeler de yaşam alanları nasıl dekora edilir ;

İspanya’da yenilenmiş bir örnek daire modeli:)

 

İspanya daha aydınlık ve açık alanlarla alanlar çizmek için renk, doku ve malzemeler kullanıyor.

Kısa, Barselona’daki 80 m2’lik bir apartmanın iç yenileme çağrısında bulundu. Daire sahibi daha geniş ve daha samimi alan içeren bir radikal değişim istedi.

Başlangıç ​​noktası, 80’li yılların ortalarından itibaren başlangıçta inşa edildiği yapı ve dağılıma sahip bir bina idi.

Reform projesinde, evin orta kesiminin genişlemesine izin veren bir dizi önemli değişiklik vardı. Rehabilitasyon ile odalardan bir tanesi daha büyük boyutların yanı sıra mutfağın konumunu değiştirebilmek için bastırılmıştı. Bu değişiklikler, evin kalbinin daha açık alan olmasını ve koridor alanını genişletmesini ve daha doğal ışığa izin vermesini sağladı. ”

“İç mekanlar, sıcak ve parlak renklerin eklektik bir dekora sahip, tüm eve taşınarak, farklı ortamları ahenkli bir stil ve İskandinav havası ile birleştiriyor. Bir dokunuş eklemek için kapılar ve süpürgelikler turkuaz boyandı. ”

“12 m uzunluğundaki bir temel mobilya ünitesi, açık havada ve tutarlılık hissi verirken yemek salonunu, oturma odasını birbirine bağlayan bir bağlantı olarak görev yapıyordu. Bu mobilya, koridor alanında 3m açık rafta tamamlanmaktadır. ”

“Beyaz mobilya ve siyah kulplarla donatılmış mutfak, bir kapıyla ve şeffaf bir cam pencereden yemek odasına bağlı kalıyor ve bu da müşterinin istediği gibi bağımsız bir konaklama kalmasına izin veriyor. Dahası, her iki alan da seramik ile birleşiyor. ”

2DM-iç-yenileme-of-an-80m2-aile düz by-bonba-studio_08

“Ortak alanlara ek olarak, evin diğer üç odası var. Oturma odası ve yemek odasının yanında bulunan ana yatak odası, entegre bir küvete sahip bir takım, lavabo, tuvalet, duş ve tuvalet içeren bir kutudur. Yapısı, duşta doğal ışığa izin veren metal ve saydam cam. ”

2DM-iç-yenileme-of-an-80m2-aile düz by-bonba-studio_09

“Çocuk odalarında mevcut olan azami alanı en üst düzeye çıkarmak için çalışma alanı, raf ve dolaşım olmak üzere üç işlev gerçekleştiren bir dolap tasarladık.”

2DM-iç-yenileme-of-an-80m2-aile düz by-bonba-studio_10

 

2DM-iç-yenileme-of-an-80m2-aile düz by-bonba-studio_11

2DM-iç-yenileme-of-an-80m2-aile düz by-bonba-studio_12

2DM-iç-yenileme-of-an-80m2-aile düz by-bonba-studio_13

2DM-iç-yenileme-of-an-80m2-aile düz by-bonba-studio_14

2DM-iç-yenileme-of-an-80m2-aile düz by-bonba-studio_15

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir